Köpeğim Tavşanımın Kakalarını Yiyiyor

mavissofia

Mavis ponpon nun kakalarını yiyiyor neden sizce şimdi kafesine girdi kakalarını yiyiyor bide bir şey olur mu mavis ?

9 CEVAP

mavissofia

Anladım teşekurler

Tikih

Yedirtmeyin.tavşaninızın bir hastalıği veya mikropu varsa bunu dışkısıyla atar kopeğinize hastalık geçebilir.tavşanınızın dışkısını yemesi tuhaf:(

Tikih

Köpegınizin tavşanin dışkısini yemesi tuhaf kaba oldu ama başka anlatamazdim)

Tikih

Birşey değil her zaman

KediliBaba

Çok ufak ne bulursa ufak ağzına alabilir yutabilir o yüzden yerde bir şey bırakmayın.

KediliBaba

Bu arada uyarıyım tuvalet takibini yapın dışkısınıda yiyebilir.

MinikBurak

Yaptırmayın sonradan saldirabilir

MinikBurak

Köpeğini de uyarı şeklinde eğitim verin ki yapmasin

MinikBurak

Bu ev düzeniniz için ıyi olmaybilir