Kedim Mutsuz Mu ?

dilex

Merhaba arkadaslar,size danismak istedigim konu kedim kisin benimle birlikte uyurdu ama yaz basindan beri balkonda uyuyor ve mirlamak icin bile yanima gelmiyor.havalar sicak oldugu icin midir ? Sizin cocuklar bu sicaklarda yaniniza gelip uyuyor mu?

3 CEVAP

Tikih

Benim hala yanımda yatıyor . Endişelenmeyin sıcaktan olabilir . Bazen de huyları değişiyor . Ama hiçbir kedi sahibine karşı sevgisini azaltmaz bu konuda rahat olun

burlo

sıcaktan büyük bir ihtimalle. kışın sırnaşıp yatardık kedimle şimdi evli çiftler gibi farklı uçlarda uyuyoruz:D

dilex

Tesekkur ederim cvbnz icin