Kedi Kısırlaştırılması

Ecerana

Merhaba arkadaşlar 6 aylık dişi kedim var ve kısırlaştırmayı düşünüyorum. Yalnız şöyle bi durum var ki ben kedime sadece parazit aşılarını yaptırdım çünkü diğer aşılara durumum çok el vermiyor. Bu konuda zaten kendimi eksik hissediyorum Bi de bu kısırlaştırma ücretleri beni daha çok düşündürüyor. Size üç sorum var. Birincisi kısırlaştırmak için aşılarının tam olması gerekiyor mu?İkincisi kısırlaştırma ücretleri şehirden şehire değişiyor ama ortalama fiyat ne kadardır? Üçüncüsü de kısırlaştırma işlemini ücretsiz yapan yerler var mı?

2 CEVAP

paytakcatt

Kısırlaştırma sahipli kediler için ücretsiz yapılmamaktadır. ve ortalama ücreti 300tldir. Aşılarının tam olması sağlık açısından çok gerekli ama kısırlaştırma için zorunlu mu bilemiyorum. veteriner hekiminize danışmalısınız:))

Mayis1

Fiyat değişir ama 350₺ diyebiliriz kediniz tekir oldupu için sokakta besliyorum diyebilrisiniz ve belediyede ücretsiz yaptırabilirsiniz. belediyeye sokak kedisi olduğunu düşünmezse 115₺ ye yapıyorlar sanırım.