Kedi Gribi

YasaYasa

Ben kedimi yeni aldım vetime götürdüm burnunu çekiyordu gözyaşı akıyordu kedi gribi olabilir halsizlik durumuna iştahını bak dedi oyun oynuyor dışkısını yapıyor su içiyor şuan iyi bir tıksırması var 2 güne getir bakalım dedi sizce ciddi bir şeyi var mıdır

3 CEVAP

Cldkgkcs

Sanmıyorum soğukta kaldığı için oldu muhtemelen kediniz küçük. Benim de bi gece cam açık kalmış hava soğuktu ertesi gün burnu aktı ama geçti

YasaYasa

Çok sağolun

aleyn

kedi gribiyse uzun bi iyileşme süreci gerekiyor umarım değildir sadece soğukalgınlıgıdır. gözlemleyin gittikçe kötüleşirse öksürük ve aksırıklar artar burnu akmaya hatta tıkanmaya başlarsa o zaman kedi gribi ya da başka bi enfeksiyonel hastalığı olma ihtimali yüksek.