Pro Plan Mama

Mama yemeyen köpüşüme pro plan mama yı denemek istiyorum sizce nasıl?

2 CEVAP

busee91

3 aylık goldenim var. Advance somonlu ile başladım. Daha sonra biri pro planı al çok iyidir dedi. Fakat proplan kuzu etli olanı verdiğimden beri tüyleri çok dökülüyor. Bİr de şu ara iştahı kesildi. Bugün N&D kuzu etli ve balkabaklı siparişi verdim. Onu denicem. Onunla da problem olursa Advance mamaya geri dönmeyi planlıyorum. Bu arada Acana siparişi vermiştim. Öncesinde numune talep ettim. Ama köpeğim yiyemedi ve ağzından düşürdü.

Teşekürler