Yavru Kediye Aptamil Verilirmi

Arwen79

Kedim 51 günlük kuru mamayı çok tercih etmiyor. Yaş mama veriyorum sabah ve akşam. Acaba sütü yerine yeni doğanlar için aptamil yada smilac gibi devam sütleri verilebilir mi heryerde farklı bir görüş var biraz kararsız kaldım açıkçası. Gerekirse kuru mamayı biraz bununla ıslatıp vereyim diye düşündüm

6 CEVAP

halemscatss

asla normal süt vermeyininiz ,metobolizmasını bozarsınız yavrucağın,kedi yavruları için özel üretilmiş sütler var onlardan kullanın.

KediliBaba

cat milk alın.

Friolero

Ben bebelak devam sütü vermiştim yavruyken. Süt tozu içmiyordu çünkü. Veteriner önermişti bebelak kullanmamı.

Elifmuzeyyen

Bebelac aptamil gibi urunler acil durumlarda gecici olarak kullanilabilirmis kedi sut tozu alabilirsiniz onun yerine

Arwen79

Teşekkür ederim

Arwen79

Teşekkür ederim