Kedi Mama Karşılaştırması

Ezgikitty

Anket

Royal Canin kitten
(1 oy)
Bonachibo kitten
(0 oy)
Toplam (1 oy)

Arkadaşlar sizce anne kedi ve üç yavru için bonachibo kitten mi daha iyi royal canin kitten mi?Biri yerli marka ama içerik açısından çok bir fark var mı?

3 CEVAP

dollfacepersian

O zaman Profine, Matisse, Brit Care ve Brit Premium 'a bakmanızı tavsiye ederim

dollfacepersian

İkisi de iyi markalar değiller bence ve ikisi arasında baya fiyat farkı var. RC alabiliyorsanız aynı fiyatlarda daha kaliteli mamalar almanızı tavsiye ederim. Tam fiyatları bilmiyorum ama şu mamalardan bütçenize uygun olanı tercih etmenizi tavsiye ederim. Acana,N&D,Now Fresh,Go !,Profine, Matisse, Brit Care

Ezgikitty

Ya aslında kedilere evde bakmıyoruz bahçede bakıyoruz sokak kedileri kendileri.Bonociboyu bir tanıdıgımız getirmisti kullandık.Royal canini internetten araştırıp buldum ve bu seferlik aldım her zaman alacak bütçem yok maalesef.Ama yedikleri şey sağlıklı ama aynı zamanda da ortalama fiyatta olsun istiyorum.