Mamam Konusunda Tereddüte Düştüm?

paytakcatt

Ben royal canin kullanıyorum veterimerimiz önerdi. ama aklımı karıştıran bazı şeyler duydum.
Royal canini öneriyor musunuz? ya da daha iyi bir mama önerebilir misiniz mama gerçekten çok önemli bir konu.. lütfen yardımcı olunn??

9 CEVAP

Terranova

Royal Canin, Pro Plan, Hills vb. mamaları komple geçiniz. Bütçe uygunsa; Orijen, Acana, N&D, Petcurean, Instinct. Bunlar olmazsa; Brit Care, Profine. Bunlar hiç biri olmazsa; Matisse.

Scot

Burda cogu kisi size direk n&d.acana.orjien.felan onerir eger biraz fazla geldiyse butcesi.matisse onerilir.n&d nin farmina markasindan yine

KediliBaba

Burda cogu kisi size direk n&d.acana.orjien.felan onerir eger biraz fazla geldiyse butcesi.matisse onerilir.n&d nin farmina markasindan yine

Royal Canin, Pro Plan, Hills vb. mamaları komple geçiniz. Bütçe uygunsa; Orijen, Acana, N&D, Petcurean, Instinct. Bunlar olmazsa; Brit Care, Profine. Bunlar hiç biri olmazsa; Matisse.

Cldkgkcs

Burda herkesin kendi sağlıklı beslenme anlayışlarının değiştiği gibi mamalar hakkındaki görüşleri de değişebiliyor ben en iyisi kendinizin içeriklerini okuyarak ve maddi durum vb durumlarınıza göre düşünüp karar vermenizi tavsiye ederim

paytakcatt

Tamamdır. çok Telekkür ederim:))

AyseBerraAydin

Bence de en iyisini yapıyorsunuz N&D iyi bir markadır sanırım %70 oranında falan et içeriyor. Mısır pirinç tarzı şeyler içermiyor. 10 kg alırsanız daha ekonomik olur. Buradan alabilirsiniz.

paytakcatt

teşekkür ederizz:))

paytakcatt

Teşekkür ederim peki sizce proplan mı daha iyidir yoksa royal canin mi? maddi olarak uygunum

paytakcatt

Arkadaşlar yardımcı olduğunuz için teşekkür ederi. Elimde şu an royal canin var. o bitince N&D tavuklu nadlı tahılsız kısırlaştırılmış kedi maması alacağım:))