Bahçede Baktığımız Kedimiz Öldü Vicdanım Sızlıyor..benim Yüzümden Mi?

tontisim

Ağlayarak yaziyorum...Bir kaç ay önce bahçemize gelmişti yaşını bilmiyorum. Tertemizdi. Sahibini araştirdim kendimce var mi diye bir haber çikmadi. Bir kaç gun sonra kaşinmaya başladı biz veterinere götürdük bir kaç ilaç ismi soyleyip gönderdi aşı yapmadi mantar denildi. Uyguladim iyi oldu geçti. Tabi bu kedi sokaktaydi ben içeri alamadim aile istemiyordu kendimce bahcede baktim tabi geziyor dolaşiyordu bazen gelir bazen gelmezdi. Veterinerde çok korktu. Bir kaç hafta öncede karinda sislik vardi ben kilodan sandim sonra zayiflayinca farkettim bir aksilik olduğunu. ama goturemedim bir turlu. kendimce bakmaya çaliştim immuneks c vitamini ve omega3 takviyesi veriyordum iyi oluyordu.. biraz da ağri kesici veriyordum ama çok az. Dün sadece sabah verdim iyi gorunuyordu ama akşam bir anda kötüledi kafası düştü nöbet geçirir gibi oldu miyavladı hemen veterinere götürdük çok zor bir şekilde.. fip olabilir dedi igne vurdu ve yarina cikarsa test yapip tedavisine başlayacagiz dedi tabi cikamadi...ben vicdanen bittim benim yüzümden oldu bana sığınan bu cana iyi bakamadim gözyaşim durmuyor ne yapacagimn nasil toparlanacagim bilmiyorum... ben kedilere aşiğim ama bakamam kahrolurum yapamam dedikce onlar bize geliyorlar bu üçüncü oldu.. nasil atlatacağim ben bunu acaba verdiklerim mi etkiledi. Veteriner başinin düşmesi bu hastaliktan dolayi dedi ama ben vicdanen cok rahatsizim. Kalbim çok acıyor. aklimi kaybediyorum dusunemiyorum dua ediyorum sadece..

1 CEVAP

Hastalık sonuçta ölebiliyorlar sizi suçlayamam bu konuda aileniz suçlu ön yargıları yüzünden bir can gitmiş.