Kedim Bir Garip Davranıyor

-Poncik-

Dün yavru kedim ponçiği sahiplenmiştim fakat bu sabahtan beri farklı davranıyor kakasını tuvaletin dışına yapıyor garip miyavlıyor sürekli kaçıyor halbuki alışmıştı bize topallıyor dengesiz yürüyor ve birşeyden korkmuş gibi duruyor

6 CEVAP

-Poncik-

gece salonda uyudu bide kardeşlerini ve annesini özlediğini düşünüyorum

Tikih

Veterinere götürmenizde fayda var belki psikolojik birşey olabilir

Elifmuzeyyen

Gece tek basina kapali bir yerde falan mi uyudu stres olmus olabilir ondan dolayi boyle oldugunu dusunuyorum

Elifmuzeyyen

Alisma surecinde bence. Yemesinde diskisinda bir sey yoksa stresten kaynaklı

-Poncik-

evet dışkısı yemesi vs. normal

Elifmuzeyyen

O zaman alisma sürecinde