Sizce Hamile Mi ?

GumsGums

Yaklaşık 3 hafta önce çiftleşmisti memeleri böyle şuan gebe midir?

14 CEVAP

KediliBaba

Daha pembeleşmemiş BELLİ DEĞİL.

GumsGums

Merhaba gümüş hamileymiş bi sorunu yokmuş gelsin beybiileeeerrrr hepinize teşekkür ederim

Heiter

Bizim kız da gebelikte -normalde olduğundan- daha sıcakkanlı olmuştu. Çiftleştiğini biliyorsanız gebedir zaten. Birkaç güne iyice belli olur.

Yer hazırlama meselesi de şöyle: Hazırlamak gerekiyor ama her kedi o yeri kullanmıyor. Bizim kız yanımıza gelip doğumu haber verdi. (Evde iki tane kutu vardı onlara bakmadı bile). Kapalı balkonda hızlıca koli ve zeminine eski havlu hazırladık, öyle yaptı doğumu. Yani varlığınıza aşırı alışkın ve bağımlıysa size ihtiyaç duyabilir, şimdiden söyleyeyim.

GumsGums

Kedim heryere kusmuş bu bir belirti mi gebelik için?

patili

bazı kediler çiftleştiği halde hiç hamile kalmayabiliyor ama eğer tüylü bir kediniz varsa ve malt macunu vermiyosanız bu nedenle de kusmuş olabilir. en iyisi veterinere götürüp ultrasonla var mı yok mu görmeniz. hem içiniz rahat eder hem de ek takviye alırsınız. daha fazla geciktikçe hem bebekler de takviyesiz destek besinsiz büyümeye çalışıyor olucaklar. ne kadar erken o kadar iyi..

Tikih

çok sevindim adınıza :) yavrucaklara iyi bakım

Umutulas35

Hayırlı olsun

crnasya

Biraz takip edin 3 hafta önce çiftleşmiş kedi doğumun yarısına gelmiş olur ve karnı belirgnleşir

GumsGums

Şimdi memelerinin rengi daha da koyulasti yarın foto çekip tekrar aticam eğer öyle ise veterinere götürüp beslenmesi için farklı birsyeler yapmam gerekliymiş okuduğuma göre birde yer hazırlamam lazımmış

cakil19921

Bence evet ama bir hafta bekle tam 31 günde meme karın düşmüşler evet

GumsGums

Ayrıca memelerin haricinde dokunamadigimiz kedi üstümüzden inmez oldu her fırsatta kucagimiza gelip sevdiriyor kendini dışardan geldiğimizde kapıyı acana kadar miyavliyor falan böyle pamuk gibi bisey oldu

GumsGums

Yahu akşamları memeleri koyu pembe hatta kırmızı gün içinde normal sanırım acele ediyorum yoksa veterinere muayeneye mi götursem

GumsGums

2 3 kere çiftleşmeye gebe kalmaz dedi biri 1 hafta 10 gün vakit geçirmesi lazım dedi ama ben çiftelestiklerinden eminim 3 kez oldu..tekrar foto koyucam ama beceremedim Resim açıklamasını girin

KediliBaba

10 güne güneş kadar net olur hamile ise.