Kedim Pirelendi Yardımm !!!!!!!!

Yokudur

Arkadaşlar kedimi anneme götürdüm. Orada annemin kedileri var ve sanırım onlardan pire geçmiş :( tüyleri çok sık kedimin kulak kısmında tüyler dökülmüştü orda tesadüfen gördüm pireyi. ne yapmam lazım acil yardım !

7 CEVAP

Elifmuzeyyen

Elma sirkesi ise yaramıyor malesef cok pire oldugunda. Sirke ev temizligi icin guzel bir yontem. Evi pire basmamasi icin sirkeli suyla silebilirsiniz o ayri. Kediniz icin ense damlasi ya da pire tozu lazim. Veterinere gitmeniz gerekiyor

paytakcatt

Bence Veteriner hekiminize gidip en kısa zamanda dış parazit yapılmalı.

Yokudur

parazitlerini yeni yaptırdım bir de :( tekrardan yaparlar mı

Mukaddes13

Elma sirkesi kesin çözüm. Evde 14 kedimiz var 1.5 aylık olan da 1 yas olanda. Evi de elma sirkesiyle siliyorum esyaları da yıkıyorum. Kimyasal da olmadıgı icin icim rahat

Nergizl

Acilen veterinere gitmelisin başka bir kedıye iyi gelen işlem seninkine gelmeye bilir riske atma mutlaka veteriner yardımı al gecmiş olsun

crnasya

Pire tozu etki edebilir

burlo

Veterinere ilaçlı banyo yaptırın bence sonrasında da boyun damlası. tek basına boyun damlası işe yaramıyor. Kendim de banyo yaptırabilirim diyorsanız veterinerden şampuan alın talimatlara göre yaptırın. sonrasında boyun damlası