Yardımcı Olur Musunuz?

Uygun fiyata hangi kedi mamasını alabilirim?

12 CEVAP

smgbkrccc

Gerçekten bonicibo mu önerdiniz? ASLA ve ASLA kullanmayın. Bir de gayet iyi yazmışsınız, komiksiniz. Neye göre iyi diyorsunuz, açıklama yapabilir misiniz? Kedi mamaları ile ilgili bilgisi olmayan insanlar boş öneri de bulunmasın lütfen. Matisse ve Brit Care Crazy öneririm. Matisse fiyat olarak daha uygun. 10 kg alırsanız çok daha ucuza alırsınız. 1 kediye min 5 ay gider. Bonicibo ve market mamaları asla vermeyin. Mamadan kıstığınız paranın kat kat fazlasını hasta olduğunda tedavi için ödersiniz, kediye yazık.

crnasya

BonaCibo kg 11₺ gayet iyi

kedilikizzz

Brit Care 8 kilo 130 tlye alıyorum.

PiremsesKutsi

Bonacibo hakkında çok olumsuz yorumlar da var bir araştırın derim.

Teşekkür ederim

cakil19921

Petline 13 kilo +3 kilo hediyeli 130 tm ucuza ve çok iyu

Teşekkürler

Sudeckmkc

Bonacibo kullanıyorum tüylerinden dışkısından gayet memnunum. Tavsiye ederim

Teşekkürler

Tam1cat

Harbiden bonacibo övmek nedir yav, bonacibonun parasını verin yesin daha sağlıklı

Anonymus552223

Reflex 15 kiloluk bonacibodan daha iyi

SistraMila

Bonacibo sağlıksız bir mama ama içerik olarak reflex ile arasında çok bir fark yok diye biliyorum, ikisi de protein olarak et yerine tavuk unu kullanıyor. Bonacibo yavru mamada hamsi unu da var sadece, yetişkin mamasını bilmiyorum. Az önce içindekileri karşılaştırdım, bonaciboda tuz yok ama reflexte var (yavru için). (reflexte düz kitten mamayı baz aldım kitten plus daha iyidir içerik olarak)