Yavru Kediler Ne Zaman Annelerinden Ve Kardeşlerinden Ayrılabilir?

DEMET92

Arkadaşlar bir tane ilanım metro istasyonunun orada 3 yavru bir anne olarak. yavrular küçükler. annelerinden süt emiyorlar. ilan için arıyanlar yavruları tek sahiplenmek istiyor. benim de gönlüm onları ne annelerinden ne de birbirlerinden ayırmaya el vermiyor.
ne zaman birbirlerinde ve annelerinden ayrılabilir bilemedim. ailece birisi sahiplensin istedim. bahçeli bir evde yaşarlar dedim ama hiç kimse yanaşmadı ona
yardımcı olur musunuz lütfen?

15 CEVAP

Elifmuzeyyen

En az 2 aylik olmali bence. Anne birakana kadar hatta. Anne sutu gelisimleri icin cok onemli

DEMET92

@elifmuzeyyen çok haklısınız sizce resimdeki yavrumuz ne kadarlıktır. yaklaşık bir aylık sanırım daha

Nergizl

3 aya kadar emen yavrular var anne izin verırse 4 ü bile bulabılıyor yanlız 4aylık olduktan sonra sütten kesıldıklerı an annelerı bırdaha onları tanımıcak eger sahıplenıceksen sutten kesılıp almayı dene ☺️

KediliBaba

o fotodaki kedi çoktan sütten kesilmiş direk alabilirsiniz.

KediliBaba

3 aya yakın çünkü. Asıl olan 1.5 ay süt emmesi katı gıdaya geçiş süresi ile 2 ay diyoruz biz. Bu kedi büyümüş herşeyi yer.

Elifmuzeyyen

@DEMET92 bence 1 aylik değil 1 aylik icin fazla büyük bu yavru :') 2 aylik falan bence ama daha vakti var yine de annesi kabul ediyorsa emebilir

DEMET92

@kedilibaba yalnız fotoğrafta büyük görünüyor yakın çekim olduğu için . yetişkin bir insan eli kadarlar. ben gördüğümde annelerinden süt içiyorlardı

DEMET92

@elifmüzeyyen dediğim gibi fotoda çekimden dolayı büyük görünüyorlar. aslında bir kaç hafta daha gözlemlesem iyi olur. yani tek tek sahiplendireyim diyeceğim bu sefer de annelerinden zamansız ayırırım diye korkuyorum.

Elifmuzeyyen

Bir anda hepsini sahiplendirmeyin ama olur mu anne cok strese giriyor ariyor falan boyle. Tum yavrular elinden gitmesin. Eger ikisini ucunu ya da ayni aile almicaksa farkli zamanlarda sahiplendirin

Elifmuzeyyen

Bahceli evden ziyade evde yasayabilecekleri bi yer olsa daha iyi olur aslinda. Hepsini ayni yer icin zorlamayin bakimi cok zor olur ve gerekli ilgiyi gosteremez alan kişi. Tek tek olmasi en mantiklisi

DEMET92

biraz zaman geçsin o zaman şimdi alırsam yüreğim sızlar.

cakil19921

2 ay olunca öncesinde kesinlikle verme bu resimdeki minnoşlar 2 aylık civarı

DEMET92

bütün ailenin resmini koymak istedim de yüklemedi bir türlü bu resimdeki bir yavrusu diğer ikisi kahverengi beyaz anne de kahverengi sarı siyah gibi bir renkte ilanımla ilgilenen olursa resimleri var ilanda arkadaşlar

DEMET92

@elifmuzeyyen ben hepsini bir aile alsın istiyorum ama bahçesiolan kişilere sesleniyorum ilan başlığında ama geri dönüş yok. ne yapıcam bilemiyorum şimdi. sokak her an onlar için tehlikeli . elimde olsa ben alırdım evime ama malesef . benim ev sahibim üst katımda ve kedi istemiyor apartmanda zaten Sütlaç kızımı onların yüzünden sahiplendikten iki gün sonra halama vermek zorunda kaldım. tartıştım baya. ikna edemedim. yani zor bir durumdayım psikolojik olarak. her akşam eve giderken görüyorum o yavruları anneyi içim yanıyor :((

Elifmuzeyyen

Çok gec kalmayın ama madem tehlikeli bir yerdeler yani sokak faktoru var canlari daha onemli