Kedim’de Isırma Huyu Başladı.

Nergizl

Merhaba petlebi ailesi 6 aylık dişi tekir bir kedim var bu aralar diğer aile üyelerini isirmaya başladı evde birtek beni ısırmıyor sabıt oturana bıle gıdıp pence atıyor boyle bir sorunla karşılaşan varmı acaba şimdiden cevaplar için teşekkürler

7 CEVAP

SeldaaMehmet

Kızgınlığa girdi mi hiç

Kerkenez

Kızgınlik dönemine gelmiş bence.bizim kedise bir kac gundür ayni

eğer henüz ana dişleri tamamlanmadıysa diş kaşıntısından asilik gösteriyor olabilir, kızgınlık dönemine gelmiş olabilir biraz gözlemleyerek anlayabilirsiniz,evde onu huzursuz eden bir durum olabilir tabi ki bunlar sadece benim fikrim daha uzman birine sormakta fayda var :)

SeldaaMehmet

Bilmiyorsaniz daha önce kızgınlığa girmemistir. Bi kere yaşanılırsa unutulmaz. 1. Sizi kıskanıyordur 2. Dis degisimi zamanıdır 3. Kızgınlık başlangıcı

crnasya

Kızışma dışında sizin canını zı yakmasada o an canınızın yandığını belli edip bulunduğunuz ortamı odayı terk ederseniz bir nebze tekrar eğitilmiş olur sert sevincede böyle sorunlarla karşılaşılabiliyor

Nergizl

Bilmiyorum

kısır mı kediniz, benim oğlanda da mart ayında ısırma huyu vardı, kısırlaştım ve yanına , bir kedi daha sahiplendim şeker gibi oldu şimdi :)