Siyam Yavrusu

Ilhanaksoy61

Yeni bir yavru siyam kedisi sahipleniyorum. Biraz titiz davranıyorum sanırım. Ne tür mama? Ne tür kum? Tavsiyelerinizi yazar mısınız?

3 CEVAP

burlo

N&D yavru kedi maması. kum farketmez bence sanicat kullanıyorum memnunum. ince tanelide kedim daha rahat ediyor ama etrafa dağılması da daha fazla oluyor. kalın taneli deneyebilirsiniz. aşılarını düzenli yaptırırsanız tamamdır. vitamin vs için veterinerize danısın.

Tikih

MAMA : mama olarak önerilerim şunlar

N&D : bütçeniz yetiyorsa çok iyi bir marka hem protein hem de vitamin açısından çok bol içerikli bir marka .

ACANA : yine bütçeniz yetiyorsa iyi bir marka . Protein açısından güzel ve temiz bir marka

ORİJYEN : yine bütçeniz yetiyorsa güzel bi marka. Protein açısından iyi bir marka.

MATİSSE : bütçeniz düşükse uygun bir marka . Diğer ucuz mamalara karın protein oranı yüksek

KUM : kum olarak önerilerim şunlar

EVER CLEAN : pahalı bir marka fakat gerçekten kokuları örtüşü o , patilere yapışmaması , tozutmaması oldun çok iyi bir marka

PİSİ PİSİ KEDİ KUMU : bütçe açısından iyi bir marka . Kullananlar çok memnyn kaldığını belirtiyor.

REFLEX : bütçeniz düşükse alabilirsiniz . Fakat çok da kaliteli bir marka değil . Fakat giyatına göre iyi sayılır

Ilhanaksoy61

Arkadaşım felicia kullanıyormuş sizce felicia nasıl ve pisi pisi kedi kumunu bende daha önce kullandım devam etmeyi de düşünüyorum açıkçası