Kedi Mama

Scot

Brit care crayz kitten kedi mamasi hakkindaki fikirlerinizi ogrenebilirmiyim.onerirmisiniz.n&d aliyordum ama baya hizli tuketiyor butcemi biraz zorluyor.bu mamayi alsam cok sey kaybetmis olurmuyiz arkadaslar

13 CEVAP

Terranova

Geçen hafta Acana Pasifica'dan, Brit Care Crazy e geçtim. Acana, N&D tarzı mamaların kedime ağır geldiğini farkettim. Fazla enerjiden uyuyamıyordu bile. Şuan çok mutluyuz, hiçbir sorunumuz yok; ne dışkı kokusu, ne ishal ne de manasız enerji patlamaları. N&D vb. mamalar alınmayacaksa, geriye en iyi Brit Care kalıyor.

kedilikizzz

Uzun süredir Brit Care markasını kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadık henüz ben öneriyorum. Fakat n&d ile aynı kategoride bir mama değil. Bu sebeple kıyaslamamız doğru olmaz.

Scot

Nd den vazgecmek istemiyorum ama butcemi zorluyor benim

Scot

Tesekkur ederim

Scot

Benimde icim rahat degil nd den vazgecmeyim diyorum ama zorluyor beni bide 1 ay bile dayanmadi 1 bucuk kilosu mecbur gecis yapicam.acik mama alsam onada guvenemiyorum.yapcak bisey yok

Mayis1

O zaman bildiğiniz firmadan vazgeçmeyin. Matisseye geçis yapın

Scot

Bende bu sekilde dusundum o zaman bi denemek lazim bimrit care.begenirse surekli alirim.matisse dusunuyordum ama brit care daha iyi sanirim.

Tikih

Kendi kedilerime kullanmadım fakat sokaktaki kedilerime kullandım . Hiçbir sorun yaşamadık . N&D kadar kaliteli bir marka değil. N&D' yle kıyaslayamayız . Fakat kendi çapından bakıldığında gayet güzel bir mama. İnsan önyargı ile yaklaşıyor fakat kullanınca gerçekten memnun kalıyor . Eğer bütçe konusunda sıkıntılıysanız gayet iyi bir marka sizin için

Onatgokmen

Royal canin kullanırken brit care crazye geçmiştim ve dışkısı tarif edilemez şekilde inanılmaz kötü koktu, 3 hafta falan bekledim düzelir diye ama düzelmedi, royal canine geri döndüm

Hangi mamaya geçmek istiyorsanız o mamayı uzun süre kullanmanızı öneririm çünkü sık sık mama değiştirirseniz kedinin iştahı kesilir yemek yemez ve strese girer

beautifulcat

Merhaba, n&d kullanıyorum bende. kitten olanını. ancak son zamanlarda bende aynı sebepten brit care'e geçmeye karar kıldım. hemen tester talebinde bulundum atlaspet.com (brit care'nin türkiye distribitörü) gönderdiler ve bir sorun olmadı çok şükür ne dışkı ne ağız kokusu konusunda. 2 kg'luğunu alıp vermeye başlayacağım. İçerik olarak da gayet iyi bir mama royal caninden proplandan daha güvenilir. royal canin proplan olacağına brit daha iyi. n&d'nin bir tık altı diyebilirim.

AyseBerraAydin

@OnatGokmen bunun sebebi içinde et olması

AyseBerraAydin

@scot bence N&D den ayrilmayin 10 kilo alın taksitle kilosu 36 TL ye geliyor yani 1,5 kilosuna 120 TL verirseniz kilosu 60 TL'ye gelir. İşte N&D Kitten 10 Kg en ucuz burayı buldum.