Çok Acil Cevap Yaksa Sokağa Atacağım

Sudetina

  1. Köpegim yavrusunu yeme ihtimali nedir veterinler ilk doğumunda çok iyi anne dedi ama bahçede bir köpek buldum kafası kopmuş bu gün bir bacak ama yavruların deil başka köpegin yavrunun birinin kafası parçalanmış diyebileceğim çok kan vardı ama bizim burda farenin büyüklerinden var o da yapabilir mi bilmiyorum ama çok acil yoksa. Tek dostum yoq olacak

14 CEVAP

aleyn

hiç anlamadım

Tikih

Kafam karıştı anne yavrusunun kafasını mı kopardı??

Cldkgkcs

Bence önce bi sakin olun şok halindesiniz belki ama öyle birşey olduysa da hayvanlar bizim gibi düşünmeyen içgüdüsel davranan farklı yaratıklar..

cakil19921

Bence eğer tek kedi yaaavvrularini ölü bilseydi anne yemiş diye ddussunebilirdin aana baaskaa köpeğine bulduysan. Senin hayvanın değil başka bir hayvandir

Sudeckmkc

Her okuduğumda farklı bi şey anlıyorum daha anlaşılır yazsanız keşke

KediliBaba

ihtimaller ile köpek mi atıcaksınız atmayın sahiplendirin.

Elifmuzeyyen

Bazi kediler hasta olan yavrularını yerlermis diye duymustum efsane midir gercek midir bilemem dogruyss kopek icin de gecerli mi onu da bilemiyorum ama neyi nereye atiyorsunuz cop mu bu?

Yavrusunu niye yesin ya

Nergizl

Panıkten yazamamış arkadaş anlatımını pek anlamadım ama bildiğim kadarıyla köpekler cok sadıktır köpeğin en fazla yavrusunu red eder emzirmez kafa kopartma yapmaz sanırsam eğer dedıgın gibi farenin buyugu varsa o yapmıs olabılır

Yazdığınız şey anlaşılmıyor daha anlaşılır yazarsanız daha net cevaplar alırsınız

Sudetina

Elifmüzeyyen KB o benim tek dostum annesi yoktu onun ölmüştü biberonla besledim ama yavrular çok kötü atamamda zaten sinirden dedim

Sudetina

Daha çok dikkat çeksin istdiye dim tamam ben onu o benim can dostum

minikpatiii

Sokaga atmayın lütfen

Sudetina

Atamam ki zaten