Katarakt Ameliyatı

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar arkadaşımın 5 aylık erkek kedisi için katarakt teşhisi kondu ve ameliyat olması gerekiyor. Yoksa kör olacak. Fatih belediyesine götürdük yapmıyorlarmış. Göz uzmanı Murat Bey var herkes duymuştur. Onun da ücreti çok fazla. Sizin bildiğiniz önerebilceğiniz birileri bir yer var mı ?

3 CEVAP

cakil19921

Maalesef geçmiş olsun lakin ameliyatlar en ucuz bin tl başlar buda amalyatın zorluk oranına göre artar elbet bulursun ucuz ama çok ucuz olmaz

KediliBaba

5 ay katarakt için çok erken yanlış teshıs olmasın başka bir vete gösterin bence netkeşsin durum belki gözü tamamöen kördür ameliyat kurtaramıyabilir.

kedilikizzz

Bir bilgisi olan yok mu ?