Erkek Kedim Kolumu Isırıyor Bağdıyor Çıfleşmek

Gezerbuket19

Erkek kedim beni ısırıp bağırıyor kolumu tutuyor patileriyle buna nasıl engel olabilirim ?

6 CEVAP

Gezerbuket19

Evet bilerek çektim biliyorum ama oyuncak lada oynamıyor bas bas bağırıyor o yüzden sordum kızgınlık da malisef 1 aydır kısırlaştırmayı düşünüyorum en kısa zamanda sağolun yazdınız için

Tikih

Kediniz çiftleşmek istiyor olabilir . Yada oyun istiyordur . Öncelikle kızgınlık başlangıcı ise kedinizi ya kısırlaştırmanız yada çiftleştirmeniz lazım . Bu hareketi benim kedilerimde yapıyor . Ben şşşşttttt diyorum . Sonrasında ellerine bir oyuncak veriyorum bu şekilde oyuncakla oyalanıyorlar

Tikih

Fark ettiyseniz 2 . Resimde erkekte üreme organı çıkmış .

Tikih

Hım. Geçmiş olsun o zaman pek bir çare olmuyor vazgeçirmek için . Koku bırakmaya başladı mı ?

Gezerbuket19

Evet evin her tarafına özellikle halı ve yatak üzerine bide bundan 5 ay küçük var oda aynı ama o bana saldırmıyor hiç şimdi ayıcık verdim onunla oynuyor

KediliBaba

Kırılaştıracaksınız bundan başka yol yok resme bile gerek yoktu.