1 Yas Bakimi

dilex

Merhaba arkadaslar kedim onumuzdeki ay 1 yasina girecek,bu zamana kadar vitamin takviseyi olrak gimcat baby paste kullandim.1 yasindan sonra onerebileceginz vitamin takviyeleri var mi acaba.(mama olarak ta nd balkabakli ringa balikli kullanicaz)

2 CEVAP

sophiee

Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli Ton Balıklı Kullanabilirsiniz. Bizimki kokusuna dahi çıldırıyor :) bunun dışında yine gimcat ürünü olan Gimcat Nutripockets Kedi Ödülü Kedi Otu&Multivitamin kullandık. İçerikleri benzer diye hatırlıyorum.

dilex

Hafta da 1 kez de veteriner tavsiyesiyle immunex surup kullandik (0.5cc)