Kedi Ağız Kokusu

Arkadaşlar kedim mianin ağız kokusu aldı başını gidiyor. Önceden ağır kokmazdi normal şekilde kokardı yüzümü yaladiginda yüzüm değişmezdi ama artık iyle olmuyor ekşi eksi kusmuş gibi kokuyor. Geçenlerde camın önünde kurumuş şekilde küsmüş olduğunu gordum acaba tüy kustygu icinmi bu koku ? Yoksa başka sebebi var midir ? Kokuyu nasıl giderebilirim yardımcı olur musunuz lütfen

4 CEVAP

kapow

bu sorun kedimde vardı mama kaynaklı ben arada çiğ et diyeti uygulamaya başladım sorun ortadan kalktı

MIRA

Benim kedimde de var sokaktan sahiplendik ön 2 dişi çürük arka dişlerindede çürüme ve dökülme var diş sorunu başta olmak üzere yediği mama yada ağızdaki bakteriler kokuya sebep olabilir.Kedi nanesi kullanabilirsin hemde çok severler onu yemeyi petshoplarda var.

zzAr

diş sorunu veya mama kaynaklı olabiliyor ağız kokusu

Mama değiştim o yuzden olabilirmi