Vitamin Maması

Hayatsuheda

Merhaba arkadaslar. 5 kilo, 3.5 yaşında bir kızım var. Dün doktorumuza gittik aşılarımızı olduk genel kontrolumuzu yaptırdık herşey gayet güzeldi. Kızımın çok tüy döktügünü söyledim evde herhangi bir stres yaşayacak durumu yok herşey onun istediği şekilde ve rahat edeceği düzende. Kontorllerimiz de gayet iyi herhangi bir sorun yok. Doktorumuz bir vitamin maması verdi. Dermsed adında ben bunun nasıl kullanılacağını bilmiyorum sorma yi unuttum kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lutfen

1 CEVAP

Ne kadar kullanacağınız kediye göre değişir bu konuda pek bilgim yok ama öyle hemen duyduğunuz miktarı denerseniz bu zarar verici olabilir bence veterinere tekrar gidip sormanız daha iyi