Kedi Kumu

Ilhanaksoy61

Sizce mırmır kedi kumu nasıldır

4 CEVAP

_yagmuur__

Bundan tanesini 20 liraya almak yerine bence lindocat alabilirsiniz 22 TL petshopda

Cathorn

ben kullanıyorum aynısından memnunum ama o kadar iyi bir kum değil etrafa saçılıyor kedini ayağına takılıyor ama idare eder

dnclk

Ben everclean kullaniyorum ve cok memnunum. Fiyat olarak digerlerine nazaran com daha yuksek ancak daha temiz kaliyor ve tüm kumu degiştirme sıklığımı oldukca azaltti

Tikih

Daha öncesinde kulladım . Fakat pekte önermiyorum açıkçası . Bizde çok koku yaptı , aynı zamanda kedimin patilerine çok yapıştı . Size kedi kumu olarak önerim ever clean . Şuan biz ever clen kullanıyoruz ve çok memnunuz. Örneğin ; hiç koku yapmıyor , hiç tozutmuyor ve patilere yapışmıyor . Fiyat konusunda yüksek fakat kalite konusunda daha da yüksek . Çok iyi bir ürün . Eğer kedinizin kumu koku yapıyorsa kedi parfümü kullanabilirsiniz . Marka olarak önerilerim şunlar ; trixe kedi parfümü , biokats deo pearts kedi parfümü vb. Markalar . Kedi parfümü her kum değiştirdiğinizde kumun üzerine ince bir katman olarak dökülürse çok etkili olur . Ben kullanıyorum ve çok memnunum . Iyi günler