Lütfen Bakın

Yan komşumuzun sibirya kurdu cinsi bir köpeği var yemini suyunu veriyorlar ama hiç ilgilenmiyorlar zaten bir önceki köpeğinin cinsi k9 du o küçük bir yere kapatışıyordu bazen akşamları o kadar ağlıyormuşki babam yemek veriyormuş o köpeği salıyorlardı ara sıra ama yinede açlıktan ağlıyormuş kısa süre önce melek oldu ben bu köpek için ne yapabilirim

9 CEVAP

Tikih

Hergün besliyorsa tamam ancak beslemiyor ve köpeği balkon vb.bir yere kapıyorsa bu kesinlikle şikayet edilmeli.komşunuz tersleyebilir çünkü kendine hakaret edilmesinden veya senin onunköpeğine karışmandan gıcık olabilir ama sen doğruyu yapıyosun.ne kadar terslesede elbet suçlu olduğu anlaşılacak.köpeğin ağlamasi bulundugu ortamda mutsuz olması demek belkide depresyona girdi.k9 nasıl öldü ayni şekilldemi ?çok üzüldum k9 'za. Beslemiyolarsa neden alıyorlar?! Yaşınız küçuk sanki annenizle veya babanızla (abin varsa abinle veya ablanla )git derim kalabalik olunca birşey diyemez

Kerkenez

Köpek ölmüşse yapacak birşeyiniz kalmamiş malesef

Cevap yok mu

Hayır bir önceki köpek öldü şimdi ki sibirya kurdu nun ölmemesi için ne yapabilirim

Yan komşu biraz sinirli biri sorarsan tersler gibi geliyor

KediliBaba

acolduğunu düşünüyorsanız besleyin ama köpekler günde bir öğün beslenebilir ayrıca bir çok köpek her zaman yemek yeme pozisyonundadır yani mamayı yeni yese bile yeni mama verişnce yine çok açmış gibi yiyebilir siz sokak köpekleriyle ilgilenin sahibi her gün besliyor ise.

K9 bazen geceleri aç kaldığı için ağlıyordu belki açlıktan olabilir ama yaşlıydı birazda

Şimdi sibirya kurdu bakıyorlar ama hiç ilgilenmiyorlar hep bağlı kalıyor o yüzdende ağlıyor

Zaten kışın köpeği de bırakıyorlar öyle ne yaptığını hiç merak etmiyorlar köpeği