Salak Yerine Konulmaktan Bıktım!

crnasya

2 aylık 2 yavru dişi kediyi sahiplendirmek için tam 1 aydır uğraşıyorum dönen kişiler alıcam diyip son gün bir şey uyduruyor ailem evde 5 kedi olmasından şikayetçi olup artık atacaklarını söylüyorlar yardımcı olabilecek bir Allahın kulu yok mu??

9 CEVAP

dollfacepersian

Instagram'daki çok takipçisi olan sayfalardan kedilerin ilanını paylaşmasını istediniz mi acaba? Bu genelde çok fazla kişi gördüğü için daha hızlı yayılıp gerçekten kedi sahiplenmek isteyen insanlara ulaşmayı kolaylaştırıyor diye düşünüyorum. Denemediyseniz @kesmeseker, @sosyopet, @askpatinefestir, @kedi_sahiplendirme sayfaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim:)

beautifulcat

Bende @damyskitchen sayfasını tavsiye ederim. Yemek sayfası ama bu tarz ilanlarla birebir ilgileniyor neredeyse. Mm, bir de veterinerinizle görüştünüz mü? Bazı veterinerler bu konuda çok aktif.

Böyle yapan kişiler olabiliyor ve tam iyi bir yuva bulduk derken kandırılmış olmak tanıdığınız iyi bakabilecek sevecek birisi varsa ona verin ara sıra görmüş olursunuz

Friolero

@adoptme06 birde buraya gönderin isterseniz. Ankara içinde faydalı olabilir.

cakil19921

Yani sonuçta biz zorla vermiyoruz o gün biri bana dönüş yaptı ilaninxdaki küçül kedilere takibim bende sokakta küçük bir kedi bulmustum dedim bu kediler sahiplendi lakin 1 aylık civarı bir kedi buldum onu sokakta buldum dedim Yok benim inceliğim evde büyümüş kediler dedi bir sinir oldum tmm dedim küçük kedilerin sahipleriyle konuştum ondan sonra hemen kabul ettiler sonra adam bana dönüş yapıyor eşim vazgeçti çok tuy döküyor lan gerizekalı sen bilmiyordun kedilerin tuy döktüğünü sunu aklımıza kazıyın her turlu tuy olan hayvan tuy döker peki sonra ne oldu il hafta geçti bana bu adam tekrar mesaj arttı sahiplenecek kedi varmi işte gelde cıldırma

Bana da 2 kişi yaptı bunu. İkisine de ben geri dönüş yaptım ikiside cevap vermediler

crnasya

Çok çok teşekkür ederim ama instagram sayfalarını denedim dönüş olmadı 2 kedi için toplqm 10 kişi sözde kesin alacaktı

cakil19921

Sizi anlıyorum aynı seyleri bana da yapıyorlar gerçekten hakkımı helal etmiyorum banada alıcakları söylüyorlar ben onlara dönüş yapıyorum ne zaman alırsınız bir mesaj atmayı bile tercih etmeyen insanlar hepinizden nefret ediyorum karşımda görsem doverim o kızgınlıkta oluyorum

crnasya

Büyük sorun var bu konuda kalkıp pet shopa da götürmek istemiyorum