Kedi Maması Hakkında

Ecerana

Merhaba arkadaşlar 6 aylık kedim çok tüy döküyor tarıyorum ama ne kadar tarasam daha fazla tüy çıkıyor ve taratmayı çok seven bir kedi değil sürekli kovalamaca oynuyoruz tarayacağım zaman. Geçen gün tanıdığıma söyledim durumu mamasını değiştir biz advance kullanıyoruz artık çok az tüy döküyor dedi ama benim bütçemi biraz aşıyor orta halli hem ucuz hem de tüy dökümünü azaltacak Bi mama var mı.

3 CEVAP

churchsmeow

benim kedim de çok tüy döküyor mevsimsel olarak da kaynaklanabilir bu arada. hangi mamayı kullanıyorsunuz? bir kere veterinere sorduğumuzda tüy dökülmesi için vitamin önermişti ama o sıralar 90 lira civarındaydı biz de almadık mama değiştirmek daha mantıklı olabilir. ben açıkçası aynı bizim saçımızın dökülmesi gibi görüyorum tüylerinin dökülmesini o yüzden normal geliyor

emrezrtrk

Bende mito tavuklu mama kullanıyordum ama aşırı tüy dokunce butcemi zorlayarak matiise somonlu ve ton balıklı mama aldım

KediliBaba

Kalitesiz mama kullanıyoırsanız bitmezde azalmazda durum.Tahılsız mamaya geçin.