Kedim Kumunu Yedi

Pnck41

Kedim tuvalet kabina kustu. Kusarken dili kumuna değdi ve kum diline yapisti sizce birsey olur mu

4 CEVAP

Sudeckmkc

Bentonit kumun çok bi şey yapacağını sanmıyorum sonuçta kum taneleri tüylerinin mutlaka arasına giriyor ve kediler onları hep yalıyor yani. Asıl sorun kedinizin neden kustuğu

crnasya

Tuvalet eğitiimi döneminde kum yiyen yavru kediler çok oluyoe bunlardan bazıları da benim yavrularımdı ama hiç bir sorunla karşılaşmadım

Kerkenez

Afiyet şeker olsun :))

Pnck41

Kedimin kusma nedeni bugün kisirlstirildi o yüzden