Kedim Pislendi Acil Yanıt Verin Lütfen

-Poncik-

Kedim kumuna gire çıka pislendi tam tuvalet eğitimide yok yavaş yavaş alışıyo çişine kakasına basıyo ve şuan ayakları çok pis ve kendiside dışkı kokuyor kedi şampuanım falanda yok ne yapabilirim acil yanıt verin lütfen

6 CEVAP

yck

Yakamaya pek sıcak bakmıyorlar sanırım yavru kedi yıkanmaz diyorlar

beautifulcat

bebek şampuanı varsa onla yıkayabilirsiniz. ıslak mendille ilk olarak alın sonra bebek şampuanı ya da doğal içerikli bir sabunla da yıkanabilir

Islak bir bezle temizleyebilirsiniz

senay54

ılık suyla bebek sampuanı ıle yıkayın sac kurutma ıle ıyıce kurulayın tuylerını tımarlıyın.

Hercule

Yikamayin sakin yavru kexiyi. Islak mendiller ne gune duruyor yahu

-Poncik-

yıkamak zorundaydık dalinle yıkadık ıslak mendille bezle geçmedi o kir