Ne Tür Bir Ödül Kullanıyorsunuz?

Feronia

Anket

Bisküvi
(3 oy)
Kurutulmuş doğal
(5 oy)
Kurutulmuş yapay
(1 oy)
Ev yapımı
(4 oy)
Mamasından veriyorum
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Hangi türü tercih ediyorsunuz?

4 CEVAP

Tikih

ben köpeğime ödül maması veriyordum . tabi isterseniz ev yapımı yemeklerden de verebilirsiniz . internette bir sürü tarif var köpekler için , benim rotwelirim biraz büyük bir ırk olduğu için ben çoğu zaman ödül mamasıyla kendi yaptığım özel tariflerle karıştırıyordum . hem çok seviyordu hemde çok iyi doyuyuordu

Feronia

Bu sadece anket, merak ettiğim için sordum. Ben evde kendim yapıyorum temel yemeğini de ödüllerini de her zaman.

Kerkenez

Tuzu alinmış zeytini bi deneyin lütfen çekirdeklerini çiķarin ama :)

Cathorn

şeker paketi. en sevdiği şey en iyi ödül. en güzel oyuncak.