Kedi Mi Köpek Mi ?

dogaaonaat

Bu soruyu bir kere daha sordum fakat yeterli açılım yapmamışım baştan anlaatayım. Bahçeli eve sahibim dediğim anda herkes köpek köpek köpek dedi ve köpek sahiplenmeye karar verdim. Fakat sorun vardı ki ben çok gezen bir insanım bunu göz önünde bulundurmam lazım. Arabayla gidebileceğim yerlere götürebilirim . Fakat sinema alışveriş merkezleri gibi yeere evcil hayvan almıyorlar . Ve ben bunun yanı sıra kardeşim ile farklı ülkelere de ziyaret ediyorum . Evde annem kalıyor .Köpek ağlar köpek üzülür diyor herkes .Kedi desem herkes nankördür diyor fakat gün boyunca uyudukları için alışverişe felan gittigin sırada sorun olmaz dediler bana . Çok kararsızım lütfen bana bir akıl verin.

4 CEVAP

ilaydaderen

Kedi alin kedinin bakimi köpege göre daha kolay

Tugcecosguun

Eger bu kadar cok gezmeye duskunseniz bence almayin ama illa aliyim diyorsaniz kedi sizin icin daha uygun kediyi 3 gun felan evde birakip gidebiliyorsunuz

dogaaonaat

Bakım benim için önemli değil ve evde 3 kişiyiz . Alışverişe çıkarken yanımıza götürneye karar verdik. Ben alışveriş yaparken kardeşim gezdirecek alışverişim bitince bende köpeğimi alıp eve gideceğim . Amerika gibi konulardada annem bakacak zaten aynı evdeyiz . Bu arada yeni sorumda köpeğimi görebilirsiniz teşekkürler hersey icin :)

Akitamaya

köpek otellerine gidebilirsin gezmeyi seversen eğer oraya köpek alıyorlar