Proplan Aldım Napayım

yck

7 haftalık bir kedim sahiplendim 30 tl ye proplan 400 +400 yavru kedi maması aldım ama sitede pek tavsiye etmiyorlar napayım bu mamayı bitirsem olurmu

11 CEVAP

Scot

Brit care sordum bende nd den sonra icerik olarak iyi olan bir markaymis.nd ye butceniz zorlanirsa britcare de alabilirsiniz

Mayis1

Bitir sonra nd ya da matisse ye geç bence

Scot

Matisseden daha iyi deniliyor icerik olarak britcare ama dogrumu bilmiyorum

Tikih

Kedinizin mamasını bitirip , N&D, ACANA , ORİJYEN yada MATİSSE ' ye geçebilirsiniz . Yada bu mamayı sokaktaki kedilere verebilirsiniz . Hem onların karnı doyar hemde siz mutlu olursunuz :)

Tikih

Scota da katılıyorum aynı zamanda brit care de bütçesi düşük olanlar için iyi bir marka

beautifulcat

Tamam Proplan aşırı besleyici bir mama değil ama zehir de değil yani.Zaten aldığınız mama çok miktarda da değil, ilk 400 g'ını sade kullanın, kalan 400 g'ını yeni geçiş yapacağınız mamayla karıştırarak verin. Her gün yeni geçeceğiniz mamanın miktarını çoğaltın. Kediciğe afiyet olsun

beautifulcat

Bu arada evet Brit Care'de içerik olarak son derece besleyici bir mama. Lütfen artık markaya bağlı kalmayın, içerik inceleyin. Nd,Brit Care ... bu mamalara geçebilirsiniz.

Scot

Bazi sitelerdede hills mama cok iyi diyorlar.bende cok kararsiz kaldim.ya bu meme gecisi cok zor kafa karisiyor.

yck

Ya bide bence kedim çok yemiyor mama napcam bilmiyom nekadar yemeli

KediliBaba

O böyle diyor bu böyle diyor okumanız yazmanız vardır heralde bakın içeriğine karar verin ne zamana kadar her laf söyliyenin ikjna yeteğine göre hareket ediceksiniz?

Feronia

Bence başlamadan başka mama alın.