Emzirirken Kısırlaştırma

Mayis1

Kedim doğum yapınca daha önce yaşadığımız sıkıntıyı yaşamak istemiyoruz ve kısa süre içerisinde kısırlaştırmayı planlıyoruz. Ancak kedi bir gün yemek yemezse yavruları emzirebilir mi sütü olur mu? Kedi kafasında huni varken yavruları rahatça emzirebilir mi? Bir de o sürülen mavi şeyi yalıyor ne olur diye sormuşlardı birisi de kusar demişti peki yavrular emerse kusmaz mı? Bunlar sorun yaratıcaksa ne zaman kısırlaştırma ameliyatını yaptırmak doğru olur?

4 CEVAP

Mayis1

Daha önce emzirme döneminde kısırlaştıran var mı

cakil19921

Hayir kesinlikle ben veteninerime sordum lakin yavrulara zarari olur sutten kesildikten sonra

cakil19921

Yavrular 2 aylik olduklarinda uygun lakin simdi yaparsa sutu kesilir

Mayis1

Biz diğer eve geçmiş olacağımızdan kedinin kızgınlıpa girip girmediğini yakip etmek zor olucak ama tekrar hamile kalmadan kusırlaştırırız umarım