Karma Aşıdan Sonra ?

melikealgin

Kedim yaklaşık 3 aylık dün karma aşının ilkini oldu.Fakat çok halsizleşti surekli uyuyo benimle oynamıyo.Yemegini yiyo suyunu iciyo ama hemen uyuyo bu normal mi ?

9 CEVAP

pamuk18pamuk

Normal

pamuk18pamuk

Ama daha devam ederse veterinerinize danışın derim çok fazla olursa da acayip

Çok normal ateşi çıkabilir kusabilir aşıdan sonra olur böyle şeyler

Cldkgkcs

Çok normal bırakın dinlensin ateşini kontrol edip su içmeye teşvik edin içmezse de çpk sorun değil bize de veteriner mor renkli calpol şurubundan bir çag kaşığı verebileceğimizi söylemişti

emrezrtrk

Karma aşı ateş yapıyor veteriner bana bebe aspirininin 1 tane hapın yarısı onu suyuna karşıtır dedi sizde deneyin ama bebe aspirini olmali

melikealgin

Suyunu iciyo bol bol kendi zaten yemek de yiyo ateşimiz yok çok şükür ama endiselendim dünden beri hep uyuyo

Cldkgkcs

Kaç kiloydu kediniz ? Bizde olduk geçen hafta daha hafif atlattı şükür

melikealgin

1 kilo 15 gram şu an

melikealgin

Herkeee yorumları icin teşekkürler kedim şu an turp gibi sabah eski neşesiyle uyandı :)