Kocaeli De Barınak ????

guineapigela

Merhaba,
Ben barınaktan yeni bir köpek sahipleneceğim ancak internete Kocaeli de barınak nerde? Kocaeli hayvan barınagi? Yazınca nedense neredeyse hic cikmadi birsey. resimlere baktim kosekoy diyor,gebze diyor,kapandi ,açildi diyorr......
Kafam cok karısti.

Kocaelide oturan ve barinagin konumuni bana soyleyebilecek biri varmi???

Kocaelide nerde barinak var?????????

3 CEVAP

emrezrtrk

Bende kocaelide oturuyorum eğer barinaktan sahiplenirseniz herşeyi onlar veriyor tüm aşı ve kisrlatima onlara ait kandirada barınak bilginiz olsun.

emrezrtrk

Kocaeli kandira

guineapigela

Lutfen acill!!!!