Yavru Kedi Yemek Yemiyor

Gulderendeniz

Merhaba
Sokakta perisan halde bir kedi buldum. 1 aylik felan. Daha once cok daha kucuk kedilere bile baktim. Ama bu bir turlu ne biberonla ne yalayarak hicbir sey yemiyor.
24 saati gecti onu eve alali. Sadece ben zorla agzina sut tozundan yaptigim mamadan yada islak mamanin suyundan damlatarak verebiliyorum. Baska ne yapabilirim

3 CEVAP

AsliZ

Bir süt anne bulmayı denerseniz aslında en güzeli olur sizin için zor olabilir ama sokaklarda çok kedi görüyorum doğum yapmış memeleri sarkmış.Kediler sevecenlerdir eminim yavruyu kabul ediceklerdir

Gulderendeniz

Bakiniyorum. Cevabiniz icin tesekkurler. Bugun yine zorla ufacik ufacik yedirebildim :/

KediliBaba

foto paylaşın belki ayını yanlış tahmin ediyorsunuz.Genel olarak kediler ilk gittikleri yerde bir iki gün tam olarak beslenmez ürkek davranır zaten.