Köpeğimin İsmi?

dogaaonaat

Köpeğimin ismi ne olmalı ? Tek hecelik bir isim istiyorum

19 CEVAP

Phentos441

Hoşt koy hoşt dediklerinde uzerlerine atlar :D bence cash(caş) veya kesh(keş) yakisir bu yakisikliya :)

aybike

Dex

BENU

kesınlıkle max cokk yakısır

BENU

kesınlıkle max cokk yakısır

kapow

bence başkası değilde senin koyman daha önemli köpeğin özelliklerine göre cizgifilm karakterleri ismi yunan mitolojisi isimleri vb hatta sevdiğin bir isim bile olabilir

bence de sen koy çünkü onu en iyi sen tanırsın. benimde bir sorum var köpek genel konularda.

kont, rex, max

zeynepozcan

rex,max,alf,hulk

Maltesse

Arkadaslar yeniuye oldum herkese merhaba disi maltisse yavrusu sahiplenmek istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkurler

selenn4

Reina , zeus

cankesbaba

lesy

Darren, Shan, alex

mylovepuppy

kont kesh(keş)

kedi_sever

max olabilir :)

FerdaNur

max,rex