4 Aylık Kediye 1+ Yaş Maması Verilebilir Mi Acaba

Ahmtsvc

Beslenme
4 aylık kediye 1+ yaş maması verilebilir mi acaba

4 CEVAP

aleyn

sindirim açısından bi sorun olmaz, yavru mamalar püre şeklinde oluyor daha kolay yesinler diye bir de vitamin değerleri daha yüksek olabiliyor, başka fark yok yaş mamada yavru ve yetişkin arasında.

Verilir. Ben veterinerden yaş mama almıştım sordum bu yavru kedi için mi diye onlar çok farketmiyor dedi

onurtemiz

zararı yok ama eksiği var. Yavru mamalarında gelişim için daha fazla vitamin ve protein oluyor. Daha iyi bir hayvanınız olsun isterseniz yavruyken yavru yaş mama yetişkin iken yetişkin yaş mama verin

Ahmtsvc

Güzel yiyiyor ama sindirmesine flan etki eder mi bilemedim