Kedim Halsiz

Sevdakkus

Merhaba,kedim çok halsiz ve daha öncede sordum her gün iki kere taramama rağmen aşırı tüy döküyor. Ve çok endişeleniyorum. Sıcaklardan dolayı olabilir mi? Bulunduğum yer çok sıcak. Hasta falan değildir dimi

6 CEVAP

ursaminor

Sıcakta kediler perişan oluyor. Canları istese bile pestil gibi serilip yatıyorlar. Korkmayın. Sıcakta tüy dökülmesi de çok normal. Sürekli taze su koyun. Hatta soğuk su bile verebilirsiniz. İyi geliyor arada.

ursaminor

Tamam o halde çok normal :) Korkmayın hiç. Serinlik gördüğü an azıyor işte :D

ursaminor

Sabaha karşı hava serinlediğinde durum nasıl? Bizde Sabah 4-6 arası çok hareketli geçiyor, bütün gün sıcaktan yattığı için serinlikte coşuyor.

Sevdakkus

Endişelendim çok. Normalde de uyuyor ama sanki 2 gündür halsiz gibi oyun bile oynamıyor düzgün

Sevdakkus

5 den 8 kadar kimseyi uyutmıyor evde sürekli oynamak istiyor. Ama öğlen başlıyor uyumaya akşama kadar halsiz

Sevdakkus

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için