Anne Kedi Ne Zaman Terk Eder

Ezgikitty

Arkadaşlar baktığımız yavru kediler 2,5 aylık falan oldular ama anneleri hep yanlarında bırakmıyor hala.Bende anneleri istememeye başlayana kadar sahiplendirmek istemiyorum.Ne zaman istememeye başlar veya yavrular mı bırakıyorlar zamanı gelince anneyi nasıl oluyor?Hiç bu konuda tecrübesi olan var mı?Yani ne zaman birbirlerinden ayrılırlar.

20 CEVAP

Miyhavponmil

Merhaba
Benim kedim ponçik 3 kere doğum yaptı.2.doğununda dünyaya gelen gece şu an 1 yaşında ve onu kovmuyor.Hatta onu yalıyor.Tabi ki bir süre sonra aralarında mesafe göreceksiniz.Sadece Farklı cinsiyetse sıkıntı olabilir.Ama Benimkiler fazla sorun çıkarmıyor. Ama bazen kavga ediyorlar.

Miyhavponmil

Merhaba
Benim kedim ponçik 3 kere doğum yaptı.2.doğununda dünyaya gelen gece şu an 1 yaşında ve onu kovmuyor.Hatta onu yalıyor.Tabi ki bir süre sonra aralarında mesafe göreceksiniz.Sadece Farklı cinsiyetse sıkıntı olabilir.Ama Benimkiler fazla sorun çıkarmıyor. Ama bazen kavga ediyorlar.

Anonymus552223

Bazi kediler 4 5 aylik olana kadar yaninda gezdirip emzirmese de dunyayi ögretiyor. Ama sahiplendirme durumlarinda 2 aydan once ayrilmamali. Birakmasini beklerseniz en az 3 4 ay bakiyorlar. Yavrulari alinan anne de kisirlastirilmali cunku yine hamile kalir

aysuaks6789

biz koyde besliyoduk 3 ay oldu anneleri bırakaya basladı yanlarına gelince kızıyodu yani bi şey olmaz biraz bekleyi ayrılırlar

aysuaks6789

biz koyde besliyoduk 3 ay oldu anneleri bırakaya basladı yanlarına gelince kızıyodu yani bi şey olmaz biraz bekleyi ayrılırlar