Köpeğimin Tiki Var

Feronia

Sizin de hayvanınızın tiki var mı? Doğuştan beri var benim kızımda :)

3 CEVAP

Feronia

Benimki gıdıklanıyor bildiğiniz göbeğinden :D

KediliBaba

Henüz keşfedemedim sanırım 1 aydır beraberiz.Beraber uyuyoruz biz bu ay öyle oldu benim farkettiğim yatağa yatınca çarşafı yalıyor emiyor gibi bir şeyler yapıyor bizim atom kız neden acaba yavruluk döneminden kalmış bir alışkanlıklı emindeğilim kızmama rağmen devam ediyor baya ıslatıyor yastığı yorganı habire yalayınca tabi gelde kızma :)

KediliBaba

Erken dönem yavruluk dönemini tamamladı aslında şuan 4.5 aylık.