Kedim Tuvaletini Yapıyor

Marnid

Kedim sağa sola tuvaletini yapıyordu. İdrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı tedavi etmiştik kesilmişti. Bugün eve geldim yatağın üstüne tuvaletini yaptığını gördüm hastalığı mı nüksetti yoksa başka bir sıkıntısı olabilir mi daha önce de yapmıştı çünkü

5 CEVAP

pamuk18pamuk

Kumunu değiştirmeyi deneyin

Bilgeylmz

Olabilir belki ama dişilerde işeme çok görülmez. Veterinere bir sorun isterseniz yine enfeksiyon olabilir. İnşallah ciddi bir şeyi yoktur.

VASVIYE

offffff aynı problem bizde de var kedim idrarını kanlı bir şekilde ve yatağın üstene halıya kısacası nereye isterse oraya yapıyor ilk yaptığında kızgınlık dönemindeydi kısırlaştırdık ama hala devam ediyor bize de idrar yollarında iltihap var ve idrar kesesinde kalınlaşma oluşmuş dediler c vitamini ve antibiyotik kullandık fayda etmedi Ankara veterinerlik fakültesine götürdük olmadı 2 hafta boyunca her gün iğne vurdurduk ama hala devam ediyor.

Marnid

Kızgınlıkta kedim ve dişi bu yüzden yapıyor olabilir mi?

Marnid

Teşekkürler cevaplar için inşallah sizin kedinizde iyileşir