Yeni Yavruma İsim

Ilhanaksoy61

Yeni bir siyam kedim var daha iki aylık kendisine ne isim koymalıyım? Tavsiyelerinizi alırım ve teşekkür ederim...

25 CEVAP

sophiee

Elime doğan 2.5 aylık siyam oğlumun hala adı yok biz de koyamadık :) seçeneklerimizin belki size yardımı dokunur
Coco - coconut , oreo , thor , murphy , dobby

Pelinsss9

Sütlaç veya Lidya isimlerinin yakışacağını düşünüyorum. Fakat o sizin çocuğunuz yani sizin düşünüp koymanız daha mantıklı ve daha iyi olacaktır bu benim fikrim :)

guineapigela

Her cins olan kedi kopek petshoptan alinmis demek degildir. Baribaklarda da birsuru cins hayvanlar var.

Bambilik

Bam Bam :)

icrieze

Lena , reçel

Cathorn

siyami

Cathorn

siyam kedilerine yakışan tek isim.

Zehrasnmz

Prometheus kısaca met

HamdiKeskin

Bence maske koyabilirsiniz ismini

Zülküf..:)