Yeni Yavruma İsim

Ilhanaksoy61

Yeni bir siyam kedim var daha iki aylık kendisine ne isim koymalıyım? Tavsiyelerinizi alırım ve teşekkür ederim...

25 CEVAP

Ilhanaksoy61

Petshoptan almadım arkadaşım petshopçu ben almasam satacaktı ben alarak bir yavrunun satılmasına mani oldum...

Feronia

Keşke petshoptan aldığınızı bu kadar belli etmeseymişsiniz, linç yiyebilirsiniz. İsim önerim de Oreo.

Mischka

Belli bir isim tavsiyesi veremeyeceğim ki benim 'o sizin için özel bir canlı ve onu siz kendiniz isimlendirmelisiniz' tarzı bir düșüncem var. Internet üzerinden Antik, Mitolojik isimler ve ya bebek isim sözlüklerine bakmak içinize sinecek güzel bir isim bulmanızda yardımcı olabilir.

Umutulas35

Leon

Bilgeylmz

Sherlock(şerlok)

yck

Polat koy

Friolero

Erkek mi dişi mi

cemrefilik

diğer kedilerinizin isimlerine de baktım bence SİSİ çok yakışır :)

cemrefilik

diğer kedilerinizin isimlerine de baktım bence SİSİ çok yakışır :)

Tikih

sütlaç , şeker , badem , bitter , puding , coco , yanık , kara , lord , salep , mocho , express , kovboy , yumak , narin , yumak , fındık , süt vb. isimler olabilir . kediniz çok güzelmiş

Scot

Alfa

Scot

Grup halindeki hayvanlarin sectigi lider alfa oluyor.lider demek yani.

AyseBerraAydin

Işık, Zippi ve Paşa (klasik :D )

Feronia

@guineapigela
Biliyorum. Böyle dememin sebebi fotoğrafta kafesin içinde birsürü cins yavru olmasıydı.

Ilhanaksoy61

Yeni yavrum erkek