Kedimin Mamasını Değiştirmeyi Düşünüyorum Tavsiyeniz Nedir

Keremdogar

Anket

N&D ye de devam
(12 oy)
Royal canın
(6 oy)
Proplan
(2 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (23 oy)

Yaklaşık 2 ay önce Duman’ı sahiplendim ve 2 aydır da N&D kıtten narlı tavuklu kullanıyoruz ama artık sevmemeye başladı Öneriniz nedir???

8 CEVAP

Feronia

Kaç yaşında? Cinsiyeti nedir? Ne kadar hareketli? Bir şeye alerjisi var mı? Kısır mı?

KediliBaba

Tikih okadar okuyorsun hala royal canın nasıl önerebiliyorsun !

patili

Kaç aylık kısır mı durumu nedir?

Jellybean

Ben de royal canin kullanıyorum 6 aydır. Kedim 10 aylık ve son zamanlarda mamayı yemiyor. Sebebi sıcak havalar olabilir mi diye düşünmeye başladım siz de böyle diyince

Tikih

isterseniz N&D nin başka içeriklerini de deneyebilirsiniz . eğer sevmezse royal canine geçmenizi öneririm , N&D den önce ben kedilerime royal canin kullandım . çok seviyolardı . isterseniz acana , orijyen , matisse vb . ürünler de kullanabilirsiniz

Umutulas35

Royal canın iyi mama

onurtemiz

Mama yı güzel muhafaza ettiğinize emin misiniz önce buna bakın. Ayrıca kedinize ödül çubukları, haftada iki gün yaş mama be bir yaş mama, evden bıldırcın yumurtası, keçi sütü, ciğer gibi ürünlerle desteklerseniz sıkılma gibi durum olmaz. Bu saydıklarımı sık sık vermyin düzenli şekilde verin. ND kitten en kaliteli mama desek pek yanılmayız. Sakın ola RoyalCnin, Hills ve ya Propaln vermeyin öyle bir hataya grimeyin.

Breda

Tavuklu mamadan sıkılmış olabilir.. Kuzulu balıklı çeşitlerini deneyebilirsiniz..