N&D Balıklı

Cakiland

Köpeğim için n&d kuzu etli mama kullanıyorum. Mama yemeye alıştırmaya çalışıyorum yaklaşık 1 yıldır. Mama harici hiçbir şey vermiyorum ama yine de çok yemiyor. Aksine azıcık azıcık yiyor. N&D'den başka da bir sürü mama denedim. Yine en iyi bunu yemişti. Ben de bu mamadan devam etmek istiyorum. Belki kuzuludan sıkılmıştır diye düşünüyorum. Balıklı mamaların köpekler tarafından daha çok sevildiğini duymuştum. N&D balıklıyı tavsiye eder misiniz?

1 CEVAP

KediliBaba

Köpeğiniz kuru mama istemiyorsa neden illa kuru mama evde kendinizde hazırlıyabilirsiniz ben kuru mamayı sıcak suyla (bazen et suyuyla)ıslatıyorum üstüne et ekliyorum bazen yoğurt haşlanmış yumurta ekliyorum severek yiyor.