Köpek Çiti

Merhabalar 2 bucuk aylik Maltese Terrier cinsi oğlum için bir alan oluşturmak istemiyorum. Henüz tuvalet eğitimi oturmadı bulduğu her yere yapabiliyor. Bu nedenle tuvalet egitimi alana kadar evde olmadigim surelerde ona ait belli bir alan olsun diyorum. İnternette bir kac tane gördüm lakin genel olarak yüksekligi 39 cm oluyor ve oglum oradan tirmanabilir. Daha buyuk olanlara da malesef butcem yetmiyor. Bu konudaki fikirlerinize ihtiyacim var. Ve tuvalet egitimi konusunda cok inatci bu konuda da yardiminiza ihtiyacim var

4 CEVAP

Bir alan olusturmak istiyorum* yanlis yazmisim kusura bakmayin

KediliBaba

Nalburlarda metreyle satıln tellerin kalın olanından alın eğilip bükülmüyor tel aralığı yaklaşık 2 parmak kadar yüksekliği baya var 120 cm tahminen 4 parça kesip kenarlardan plastik kelepçe ile tutturun tamam alın size çit 50 tl yi geçmiyor deneyin çok kolay defalarca yaptım.

İstanbulda tavsiye edebileceginiz bir nalbur var mi peki

Konu güncel up