Tuvalet Konusun Da Yardım

Sila2763

Merhaba arkadaslar şila diye bir kızım var kızımı On gun oldu sahiplenelim. Kızım tuvaletini yapmıyor sadece parkta yapıyor. Nasıl bir yol izlemem gerek evde ihtiyacını görmek için. Yardımcı olurmusunuz cok acil.

4 CEVAP

SEYMADUMAN

merhaba;
kedinizin zaten iç güdüsel olarak böyle bir eğilimi vardır. kedinizin rahatça tuvaletini yapabileciği bir kabın için kedi kumu hiç yoksa idarelik kum koyup yerini öğretmeniz yeterli olacağını düşünüyorum. eğer ilk zamanlar gitmiyorsa belirli aralıklarla kumun içine koyup yapmasını bekleyebilirsiniz. zaten ihtiyacı yoksa kumun içinden çıkacaktır.

NevinBudak

kum kabı ve çok kokulu olmayan ince taneli topaklanan kum ile üstesinden gelirsiniz. kediler zaten iç güdüsel kuma yaptıkları için eğitimi en kolay hayvan

KediliBaba

kedimi kuşmu tırtılmı nedir anlamadım ben :)
Köpek varsayalım birri kedi varsaymış madem; zaten olması gereken evde yapmaması dışarda yapması.

kedilerim2018

parka çıkardığınıza göre köpek.ne güzel evde yapmaması.benimkide tam tersi .dışarıda yapmaz eve gelince salar.sizkisi bi sorun değil.dert etmeyin.