Sevdirmek İçin Geliyo Dokununca Gidiyor :D

Enes_ozbey

Mrs. choco 3 yaşına yaklaşıyo ben 3.sahibiyim beraber 2 ay geçirdik ve baya alıştı bana.Bazenleri canı sıkılıyo yanıma geliyo miyavlıyo bana seveyim diyorum 2 okşuyorum hemen gitmek istiyo bu davranışının sebebi nedir acaba?

4 CEVAP

KediliBaba

Himalayan galiba;yavaş yavaş ısınır öyle çok mıncırılmayı sevmez bazı kediler huyunu zamanla çözersiniz erkek kediler heleki cinsse malesef bir kere çifleştirip başka eve veriyorlar böyle devam ediyor insaflı birine düşene kadar sonuçta yavrusu olunca yavrudan alırız diye düşünüyor herkes kısırlaştırnızı tavsiye ederim eve koku bırakmaz hem daha uyumlu olur hemde balkon ve pencereden düşme kaçma ihtimali azalır.

KediliBaba

Himalayan kedileride zaten iran kedisi.Kısırlaştırmayın bir kere yavrulasın peki sonra sürekli kızgınlık göstericek bitmeyen bir döngü bu hayvanları para değirmeni görenler kısırlaştırmaya çok karşı bizim onlardan farkımız olmalı.

Enes_ozbey

İran kedisi ve dişi ,kısırlaştırmayı pek düşünmüyorum çiftleşmek her canlının hakkıdır

Friolero

Çoğu kedi öyle. Bizimkiler de çok nadir mırlaya mırlaya gelir öyle kafasını falan sevdirir sonra gider :dd

Yani bi sebebi olduğunu sanmıyorum.