Kedi Sahiplenmeden Önce Eşyalar

FurkanHatay

Yarın Barınaktan kedi sahiplenicem fakat eşyalar yok. Sadece şu an taşıma kafesi var. Ürünleri internetten alıcam şünkü çok daha uygun fiyatlı. sadce mama ve kum alsam 3 - 4 günlüğüne sıkıntı olurmu.

13 CEVAP

pamuk18pamuk

Tuvalet, tırmalama tahtası, mama ve su kabı, oyuncak

Friolero

Kum kabını kapalı almanızı öneririm.

VASVIYE

ŞİMDİLİK SADECE TUVALET KUM MAMA, MAMA KABI VE SU KABI ALMANIZ YETERLİ SONRA TARAK OYUNCAK VS ALIRSINIZ

sophiee

Not kağıtlarından yapılan hışırtılı toplar ve tercihen siyah olan saç tokalarından muazzam oyuncak görmedim şu ana kadar :)

sophiee

İkisini almanız yeterli. Eğer aldığınız kedi yavruysa kum kabı yerine bir kaş gün genişçe bir saklama kabına koyabilirsiniz kumunu da.

sophiee

*bir kaç gün

Ares07

Oyuncağı olmadığı için çok sıkılıp elinize ya da ayaklarınıza atlayarak oyun oynamaya çalışabilir. Bir tane bile olsa kedi oltası ya da top gibi bir şey olursa çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ben de bir buçuk hafta önce sahiplendim sadece kum mama ve kedi oltası vardı ilk günlerde. Çok işime yaradı

KediliBaba

Oyuncak zaruri değil bir ipin ucuna bir tüy bağlayın yeter artar bile.Mama tercihini iyi yapın kum olarak kalın botonit kum kullanın yeterli.Kum kabı edinin birde.

Tikih

Kum kabı ve mama öncelikli şeylerdir. Kedi eve geldiğinde mamasının suyunun ve tuvaletinin yerini gösterin. Kedi zaten ortam değişikliği nedeniyle gergin olacaktır . Siz ilk önce kediye fazla dokunmadan eşyaların yerini gösterin. Bir şeye ihtiyacı olduğunda kendisi halleder. Oyuncak konusunda poşet , kağıt, kutu, ceviz vb. Şeyler gayet güzeldir. Hem severek oynar, hem de çok eğlenir. Onun harici tırmalama tahtası da gerekli bir ürün. Fakat alıştırma sürefi biraz zor. Alıştıktan sonra mükemmel bir ürün.

FurkanHatay

Şu mama nasıldır. https://urun.***.com/konserve-mama/petcurean-go-sensivity-shine-tahilsiz-somonlu-kedi-mamasi-1kgacik-P220614392?cid=604001&gclid=CjwKCAjwoMPcBRAWEiwAiAqZh3CkKfG4kmXhhspTq7sfGklH7bGhKit6O3Q5vtXj-ntdJZJzdzZp6BoCOHEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Mlsayldz19

Bir kediye küçük kutu verin o oynar zaten maddi durumunuzu zorlamayın hemen bence mama seciminizi iyi yapın ama o çok önemli kedi için ve kapalı bir kum kabı alın alırken her şeyin boyutuna dikkat ederek alın ve kum ince taneli kum olsun

selveroglum

bence kürek de alın kumu temizlemek için lazımm

aleyn

kedi kaç yaşında bilmiyorum mama seçiminiz çok güzel ancak aynı satıcıda olan ve aynı firmanın olan now fresh de çok iyi bi mamadır bi bakabilirsiniz. link burda